contact us

Contact us

Fill in the form below if you have questions of any kind!

For sales enquiries, please use our form here >>

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Kontrola rozrachunków i potwierdzanie sald
  • Rozliczanie i księgowanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych.
  • Księgowanie dokumentów kosztowych
  • Wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych

Dodatkowo na stanowisku samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej:

  • Rozliczanie kosztów produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Znajomość prawa bilansowego i przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office – w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy
  • Terminowość, dokładność, zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości w firmie produkcyjnej – minimum 2 lata.
  • Znajomość programu Microsoft Dynamics AX

Co możemy Ci zaoferować:

  • przeszkolenie niezbędne do wykonywania obowiązków
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bony świąteczne)

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, nie zwlekaj ze złożeniem swojej aplikacji za pomocą poniższego formularza.

Job application

  • Drop files here or
  • By sending us your CV, application and/or motivation letter you confirm that you have read and understood the terms of the Privacy Notice for Recruitment and you understand that we will collect, use and disclose of your personal information for purposes related to this recruitment. For further information on how we process personal data, contact information, how we ensure secure processing and your rights as a data subject, please visit our Privacy statement.
More information